Türkiye’nin spor gazetesi Fanatik Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Kuzey Makedonya Teknik Direktörü İgor Angelovski ile görüştüğünü iddia etti.

Fenerbahçe Genel Kurulu’nda seçime tek aday olarak giren Başkan Ali Koç, teknik direktör konusuna son noktayı koymayı hazırlanıyor.

Pazartesi günü yeni sezonda takımın başında yer alacak olan teknik direktörün adını kamuoyu ile paylaşması beklenen Ali Koç’un Kuzey Makedonya’nın hocası İgor Angelovski ile görüştüğü öğrenildi.

Kuzey Makedonya’yı tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonası’na götüren 45 yaşındaki teknik adamın diğer adaylara göre bir adım önde olduğu gelen haberler arasında.

Fenerbahçe ‘de haftalardır süren teknik direktör belirsizliği sona ermek üzere. Sarı Lacivertli kulüpte tek aday olarak girdiği seçimde 2. dönemine başlayan Ali Koç, pazartesi günü yapacağı açıklamayla takımın yeni hocasını duyuracak.

Sürecin başından bu yana Bielsa, Benitez, Favre, Silva, Fonseca, Villas-Boas, Bilic gibi isimlerle kontak kuran Fenerbahçe, son olarak Igor Angelovski ile görüştü. Başkan Ali Koç’un görüşme sonrası 45 yaşındaki teknik adama sıcak baktığı öğrenildi.

Kuzey Makedonya’yı tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonası’na götüren Igor Angelovski’nin Fenerbahçe’ye yakın olduğu gelen haberler arasında. Daha önce Türkiye’den teklifler aldığını açıklayan Igor Angelovski, Kuzey Makedonya’ya EURO 2020’de oynattığı futbolla futbolseverlerin beğenisini kazanmıştı.

Fanatik

Önceki Haber

MATTO ve İTO heyeti bir araya geldi

Sonraki Haber

Arnavutluk Türkiye’den 8 milyon Euro değerinde İHA Alacak