Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te vatandaşların ve çocuklu ailelerin keyifli zaman geçirecekleri “Bee Land” kafe&restoran ve çocuk eğlence merkezi açıldı.

TİMEBALKAN ÖZEL

Bee Land (Arı Diyarı) kafe ve restoranı çeşitli yemek ve içme seçeneklerinin yanı sıra çocuklara özel oyun merkezi ile misafirlerine farklı ve zengin bir hizmet sunuyor.

Bee Land işletmesi sahibi Muhsin Kurtiş TİMEBALKAN’a yaptığı açıklamada, mekanı 2-3 hafta önce açtıklarını söyledi.

Bee Land’e gelen ziyaretçileri müşteri değil misafir olarak gördüklerinin altını çizen Kurtiş, misafirlerin mekanlarını tercih etmelerinin en temel nedenlerinden bir tanesinin çocuk oyun grubu olduğunu belirterek şöyle konuştu:

“Çünkü çocuk oyun grupları ailelerin çocuklarını bir yerlere emanet etmeleri noktasında en çok sıkıntı yaşadıkları konu. Biz bu konuyu aşmış bulunmaktayız ve çocuklarını bize emanet edip, burada gönül rahatlığıyla yemeklerini yiyip, kahvelerini yudumlayıp ya da kokteyllerini içerek serinleme gibi imkanlara sahipler.” ifadelerini kullandı.

Mekanda farklı çalışmalar da yapmayı planladıklarını kaydeden Kurtiş, “Gelecekte ailelere yönelik kitap okuma saatleri, ilkokul çocuklarına yönelik masal saatleri yapmayı da planlamaktayız. Yapacağımız bu çalışmalar aileler tarafından beğenileceğini umut ederek daha farklı çalışmalar da eklemeyi düşünmekteyiz.” diye konuştu.

Kurtiş, “Tabi ki zaman bunu gösterecek. Önemli olan şey şu andaki mevcut çalışmaları ailelerimize beğendirmek ki 2-3 hafta içerisinde gösterilen ilgi bunu kanıtlamakta. Umarım bu başarımızın devamı gelecektir ve daha güzel hizmetlerle karşınızda oluruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Önceki Haber

Bulgaristan’daki seçim heyecanı Adana’ya sıçradı

Sonraki Haber

Yaz Okulu’nda “Temiz Çevre, Temiz Gelecek” etkinliği