“Toşe’nin Çok Yıldızlı Gökyüzünün Bir Parçası Ol”

Bu akşam Üsküp’te “Makedonya” meydanında sekizinci kez “ Toşe’nin Çok Yıldızlı Gökyüzünün Bir Parçası Ol” adlı konser, şarkıcının son sahne performansı anısına düzenlenecek.

Anma konserinin adı, Proeski’nin son konserinde söylediği bir sözden esinlenerek belirlendi. Hayranlarının cep telefonlarının ışıklarının oluşturduğu görüntüye bakan Proeski, dinleyicilere “Bu görüntüyü tarif etmek imkansız. Yıldızlı gökyüzünün ışığı hiç sönmesin” demişti.

Konser saat 19.30’da başlayacak. Konser geleneksel olarak Toşe Proeski’nin sekiz yıl önce Üsküp’te düzenlediği son konser onuruna yapılmaktadır.
Toşe Proeski hayranları kulübü konserin asıl amacının hep birlikte ünlü sanatçının müziği ve yaptığı eserleri hatırlamak olduğunu vurguladılar.
Bu yıl sanatçının ünlü parçalarının yanı sıra Toşe’nin bugüne kadar yayınlanmamış bir şarkısını dinleme fırsatı bulacaklar.

Hatırlanacağı üzere 17 Ekim 2007 tarihinde Hırvatistan’ın Nova Gradiska kenti yakınlarındaki bir trafik kazasında hayatını kaybeden Proeski henüz 26 yaşındaydı.

TIMEBALKAN

Read Previous

177 yıl sonra bir ilk…

Read Next

Sevgilim Dışında Herşeyi Barındıran Muhteşem Bir Sos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *