Türk Milli Birlik Hareketi (TMBH), seçim çalışmalarını Ustrumca’da sürdürdü.

TMBH’den yayınlanan basın bildirisinde şu ifadelere yer verildi;

Dün, Ustrumca bölgesinde çok yoğun bir seçim kampanyası yürüttük. Genel Başkanımız ve beraberindeki Heyet, sabahın erken saatlerinde Ustrumca’daki sempatizanlarımızla ve üyelerimizle birebir görüşerek ev ziyaretlerinde bulundu. Zaev’in, yaptığı baskıların 15 Temmuzla son bulacağının altı çizildi. Neticeye ulaşmak için, her yolu mübah bulan, parayla ve rüşvetle, seçimlerin adil ve demokratik olmasına gölge düşüren bu iktidar, 15 Temmuzda tarihe gömülecektir.
Saat 18:00 sularında, 4. Bölge Listebaşı adayı Aleksandar Nikoloski ile ekibimiz, Bansko köyünün Kuru Mahalle semtini ziyaret etmiştir. 21. yüzyılda soydaşlarımız çok vahim durumdalar. Yol yok, su yok , elektrik yoktu. Avrupa’yı dilinden düşürmeyen Zoran Zaev’in, Belediyesinde bile bu görüntüleri görmek bu herifin sahtekarlığını ortaya koymaktadır. 15 yıl bu bölgede, Belediye Başkanlığı yapan bu zat bir çakıl taşı bile yerleştirmemiştir.
Yine gönül dostlarımızdan Yakup Tufan kardeşimiz bir kaynaktan su çekerek geçici bir dönem için oradaki sakinlerimize su temin etmiştir. Kendilerine şükranlarımızı arz ediyoruz. Görüşmemiz son derece duygusal ve samimi bir havada geçti. Bu durumların atlatılması için elimizden gelen gayreti sürdürüeceğimizin vaadini verdik.
Saat 19:00 sularında ekibimiz, Gradaşor’da kalabalık sayıda toplanan üye ve sempatizanlarımızla karşılandı. Tütün sorunlarına ve altyapı sorunlarınıza proğramlarımızda, hükümetimizin 100 günü içerisinde çözüme ulaştıracağımıza söz verdik.
Ustrumca’dan Radoviş’e geçen ekibimize Milletvekili adayımız Tahsin İBRAHİM Mogorçe ve Kosovrasti ziyaretlerinden sonra katılmıştır. Beraber Şirin mahalle ve Radoviş’teki öncüleri ziyaret ederek proğramımızın takdimi yapılmıştır.
6. Bölge Milletvekili adayımız Furkan ÇAKO, koalisyon ortaklarımızla Aşağı Banisa ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Bize karşı gösterilen ilginin ve yakınlıkların sandığa yansıyacağını, 14 numarada buluşacağımıza yürekten inanmaktayız.TMBH Basın Sözcüsü

Önceki Haber

THP seçim kampanyasına Ohri’de devam etti

Sonraki Haber

Sırbistan’daki hükümet karşıtı protestoların dördüncü günü olaylı geçti