Türk Hareket Partisi (THP), 15 Temmuz erken genel seçimler öncesi seçim kampanyasına Ohri’de devam etti.

THP tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kovid-19 salgını yüzünden her ne kadar farklı bir kampanya dönemi yaşıyor olsak da, yetkili kurum ve kuruluşların tavsiyelerine uyarak açık hava toplantılarına devam ediyoruz. Türk Hareket Partisi Genel Başkanı Enes İbrahim Ohri’de soydaşımıza seslendi ve seçim programımız hakkında daha detaylı bilgi verme fırsatı buldu.

“Ayrıştırıcı politikaları yenerek, birlikte yaşama kültürünü geliştirdik. Toplumun her kesimine el uzatarak, kutuplaşmayı bitirdik. Her komşu ile sorunlu bir ülkeden; NATO üyesi saygın bir Kuzey Makedonya yarattık. Bu özveri ve çalışma disiplini ile Avrupa Birliği yolunda da hızlı adımlar ile yürüyebiliriz, bunu birlikte yapabiliriz” diyen İbrahim, artık ekonomik atılım zamanı geldiğini sözlerine ekledi ve ekonomi alanındaki tasarılar hakkında bilgi verdi.

Türk Hareket Partisi’nin Türk toplumunun sorunları ile yakından ilgilendiğini belirten İbrahim, önümüzdeki 4 yılda özellikle benliğimizi koruma adına büyük önem taşıyan eğitim ve kültür alanında çok önemli projelerin hayata geçmesi için çaba sarfedileceğini ifade etti.

Başkan Yardımcısı Elvin Hasan ve ekibi ise Demir Kapı, Valandova ve Doyran bölgelerinde soydaşımızı ziyaret ederek, seçim faaliyetlerine ara vermeden devam etti.

Önceki Haber

TDP seçim çalışmalarına devam etti

Sonraki Haber

TMBH seçim çalışmalarını Ustrumca’da sürdürdü