TMBH heyeti BBP 12. Kurultayına katıldı

Türk Milli Birlik Hareketi (TMBH) Genel Başkanı Erdoğan Saraç ve beraberindeki heyet, Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen BBP 12. Olağan Büyük Kurultayı’na katıldı.

TMBH’den konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“BBP Genel Başkanı, gönül beraberliğinde olan kadim dostum, Sayın Mustafa Destici’nin daveti üzere TMBH’nin Heyeti BBP 12. Büyük Olağan Kurultayına katılım sağladık.

Heyetimize Ankara’da tahsili sürdüren Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Nezir ve Vizyon Universitesi Hukuk Bölümünden mezun olan değerli dostumuz Doğukan Erdoğan da katıldılar.

Kurultay esnasında çok sayıda dostlarımızla da buluşmak imkanını bulduk. Kurultay gayet düzenli ve büyük katılımla gerçekleşti.

BBP Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici konuşmasıyla Kurultaya damgasını vurdu. Anavatanımızda ki durumların tahlilini ve çözüm yollarını dile getiren Destici, Kurultay delegelerinin ve misafirlerinin alkışlarıyla karşılandı.

Kurultay akışı icerisinde kendilerine ve bütün BBP camiasına hayırlara vesile olmasını Rabb”imizden niyaz ettim. Ayrıca Heyetimize gösterilen yakın ilgi, samimiyet ve misafirperverliklerine şükranlarımızı arz ediyorum.”

Read Previous

Bulgaristan, lastik ithal edecek

Read Next

Fenerbahçe-Ludogorets maçını İspanyol hakem Guillermo Cuadra yönetecek