Kuzey Makedonya’da 17 Ekim’de düzenlenecek yerel seçimler kapsamında Türk Hareket Partisi (THP) seçim kampanyasını Radoviş’te sürdürdü.

THP’den yapılan açıklamada, “Türk Hareket Partisi (THP) 17 Ekim Yerel Seçim kampanyasının son haftasına girerken saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda dün Radoviş Belediyesinde parti Kadın Kollarımızın katılımı ile ev ziyaretleri gerçekleştirilmiştir. Ardından THP Genel Başkanı Enes İbrahim’in katılımı ile Covid-19 sağlık protokollerine uyularak halk buluşması düzenlenmiştir.” denildi.

Açıklamda, “Toplantıya Radoviş yöresinde yaşayan soydaşlarımıza hitaben yaptığı konuşmada Genel Başkan İbrahim geçmiş dört yıllık dönemde THP kadrolarının Radoviş’e ve soydaşımıza yapılan hizmetlerini sıralamış, parti prensiplerimiz çerçevesinde dik duruş ile mücadele gösteren ve yılmayan bir ekibin 17 Ekim’de tekrardan seçilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Radoviş Belediye Meclis üye aday liste başı Yaşar Süleyman ise konuşmasında geçtiğimiz dönemde zorlukların, baskıların üstesinden gelip soydaşımıza hizmet edildiğini, gelecek dört yılda ise daha emin adımlar ile ciddi atılımlar gerçekleştirmeyi hedeflediğini vurguladı.” ifadelerine yer verildi.

Önceki Haber

Tribün olayları Arnavutluk-Polonya maçını durdurdu

Sonraki Haber

TDP seçim çalışmalarına devam etti