Kuzey Makedonya’da 17 Ekim’de düzenlenecek yerel seçimler kapsamında Türk Demokratik Partisi (TDP) seçim kampanyasına Skudrinye ve Merkez Jupa’da devam etti.

TDP’den yapılan açıklamada, “Genel Başkanımız Dr. Beycan İlyas önderliğinde, Genel Başkan Yardımcımız Dr. Yusuf Hasani ve Genel Sekreterimiz Erdal Ahmedi’den oluşan heyetimiz bugün Skudrinye Şubemizi ziyarette bulundular. Skudrinye Şube Başkanımız Fikret İbrahim ve Mavrovo ve Rostuşe Belediye Meclisi Listebaşı adayımız Seadin Seydiu evsahipliğinde halkımızla bir araya gelindi. 17 Ekimde gerçekleşecek olan Yerel Seçimlerde bir kez daha başarılı bir sonuç elde etmek üzere bütün hazırlıkların tamamlanmış olduğunu görmek sevindirici.Mavrovo ve Rostuşe Belediyesinde halkımızın sesi, savunucusu olmaya devam.” ifadelerine yer verildi.

Açıklamda, “17 Ekim 2021 Yerel Seçim kampanyası kapsamında, Genel Başkanımız Dr. Beycan İlyas önderliğinde, Genel Başkan Yardımcımız Dr. Yusuf Hasani, Genel Sekreterimiz Erdal Ahmedi, Eğitimi Geliştirme Bürosu Müdürü Zekeriya Hasip ve Koruma ve Kurtarma Müdür Vekili Zülfikar Zeynula’dan oluşan heyetimiz bu akşam Merkez Jupadaydı. Yıllardır partimizin yönettiği bu şirin belde belediyemizde halkımıza hizmet eden Belediye Başkanlarımızın devamı olan mevcut Merkez Jupa Belediye Başkanımız ve bu seçimde ki adayımız Ariyan İbrahim ve Belediye Meclis Üye adayları liste başı Bircan Selman’ın tanıtım programına katıldılar. Çoşkulu ve kalabalık bir şekilde heyetimizi karşılayan TDP Merkez Jupa şube başkanı Eran Züber, çalışma arkadaşlarına ve Merkez Jupalı kardeşlerimize sonsuz şükranlarımızı belirtmek isteriz.” denildi.

Önceki Haber

THP seçim kampanyasını Radoviş’te sürdürdü

Sonraki Haber

Karadağ’daki parklara seyyar kütüphaneler kuruldu