TDP yönetiminden Merkez Jupa ziyareti

17 Ekim 2021 tarihindeki yerel seçimlerin ikinci turunda seçime katılım barajına ulaşılamamasından dolayı Merkez Jupa’da 17 Nisan’da yeniden seçim yapılacak.

Türk Demokratik Partisi (TDP) üst düzey yöneticileri Merkez Jupa’daki seçim öncesinde kampanyanın son gününde Kosova Demokratik Türk Partisi (KDTP) Genel Başkanı ve Yerel Yönetimler Bakan Fikrim Damka ve Kosovalı Türk milletvekili Enis Kervan ile birlikte Merkez Jupa’yı ziyaret etti.

TDP’den ziyaret ile ilgili yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“17 Nisan 2022 Merkez Jupa Belediye Başkanlığı Seçim Kampanyasının son gününde Merkez Jupa Belediyemizi ziyaret ettik. Genel Başkanımız Dr. Beycan İlyas önderliğinde partimizin üst düzey yöneticileri ile birlikte halkımızla bir araya geldik. Bu zafer arefesinde Kosova kardeş partimiz KDTP Genel Başkanı ve Yerel Yönetimler Bakanı Sn. Fikrim Damka ve Milletvekili Enis Kervan heyetimize eşlik edip desteklerini sundular.

Pazar günü yeni bir zafere imza atmak için tüm halkımızın sandığa gidip oylarını kullanmaları Belediyemiz için hayati öneme sahiptir.Hizmetin devamı ve istikrarlı bir yönetim için 2 numarada buluşmak üzere.Birlik ve beraberlik içerisinde Belediye Başkan Adayımız Sn. Ariyan İbraim’i destekleyerek halkımıza kesintisiz hizmete devam edeceğiz.”

Read Previous

Şile Belediyesi, Bosna Hersek’te bin kişilik iftar verdi

Read Next

Sante Plus Hastaneler Grubu Üsküp’te iftar programı düzenledi