Kuzey Makedonya’da 17 Ekim’de düzenlenecek yerel seçimler kapsamında Türk Demokratik Partisi (TDP) seçim kampanyasını Vasilevo ve Ustrumca’da sürdürdü.

TDP’den seçim çalışmaları ile ilgili yapılan açıklamada, “Türk Demokratik Partisi Genel Başkanı ve milletvekili Dr. Beycan İlyas, TDP Genel Sekreteri Erdal Ahmet, TDP Genel Başkan Yardımcısı ve ÇSP Bakan Vekili Enver Hüseyin, TDP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Yusuf Hasan, Eğitimi Geliştirme Bürosu Müdürü Zekiriya Hasip ve Koruma ve Kurtarma Müdürlüğü Müdür Vekili Zülfikar Zeynulla’dan oluşan parti heyetimiz, Yerel Seçimler 2021 seçim kampanyası kapsamında, bugün TDP Ustrumca Şubesi seçim bürosu açılışı ve Belediye Meclis Üyesi adayımız Sinan Mustafa’nın tanıtım programına katıldılar.” denildi.

Açıklamada, “Türk Demokratik Partisi Genel Başkanı ve milletvekili Dr. Beycan İlyas, TDP Genel Sekreteri Erdal Ahmet, TDP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Yusuf Hasan, Eğitimi Geliştirme Bürosu Müdürü Zekiriya Hasip ve Koruma ve Kurtarma Müdürlüğü Müdür Vekili Zülfikar Zeynulla’dan oluşan parti heyetimiz, Yerel Seçimler 2021 seçim kampanyası kapsamında, bugün Vasilevo Belediyesi ortak aday tanıtım programına katıldılar. Koalisyon ortak adayımız TDP Gradaşor şube başkanımız Bilent İsinov’un da yer aldığı ortak liste Başbakan tarafından takdim edildi.” ifadelerine yer verildi.

TDP’den yapılan bir diğer paylaşımda da, “TDP Genel Başkan Yardımcısı ve ÇSP Bakan vekili Enver Hüseyin, Vasilevo belediyesine bağlı Gradaşor’da halkla görüşme gerçekleştirdi. Ardından Radovişe geçerek, Radoviş belediyesi meclis ortak liste adaylarımız, Enis Ömer ve Selman Yusuf’un aday tanıtım programına katıldı.” açıklamalarına yer verildi.

Önceki Haber

Üsküp Belediye Başkan adayı Arsovska 250 çevre dostu otobüs vaat etti

Sonraki Haber

Mickoski: Bu seçimler ülkemizin hangi yönde devam edeceğinin kararlaştırıldığı seçimler olacak