Türk Demokratik Partisi’ninn (TDP) üst düzey yöneticileri Debreşte, Plastnitsa, Mavrova-Rostuşa ve Merkez Jupa’da nüfus sayımı ve yerel seçimler ile ilgili ziyaretlerde bulundu.

Türk Demokratik Partisi (TDP) Genel Başkanı Dr. Beycan İlyas ve TDP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Yusuf Hasan’dan oluşan heyet 28 Ağustos’ta TDP Debreşte Şubesini ve TDP Plasnitsa Şubesini ziyaret etti.

Bu ziyaretler esnasında TDP Debreşte Şube Başkanı Sead Sadikoski ev sahipliğinde, şube yöneticileri ile görüşme gerçekleştirildikten sonra TDP Plasnitsa, TDP Lisiçan ve TDP Preglova temsilcileriyle birlikte ortak bir toplantı düzenlendi.

Bu görüşmeler esnasında özellikle Yerel Seçimler ve Sayım Süreci hazırlıkları gözden geçirildi.

TDP’nin bir diğer heyetide TDP Genel Sekreteri Erdal Ahmet, TDP Genel Başkan Yardımcısı Müedin Kahveci ve TDP Kadın Kolları Başkanı Şasine Kasam’dan oluştu.

Söz konusu heyet, TDP Mavrova-Rostuşa şubesini ve Merkez Jupa Belediyesini ziyaret etti. Merkez Jupa’da Şube Başkanı Eran Züber ev sahipliğinde Belediye Başkanı Ariyan İbrahim’i makamında gerçekleştirilen toplantıdan sonra TDP Mavrova Rostuşa Şube Başkanı Fikret İbrahim’in misafiri oldular.

Önceki Haber

20 yıllık ABD işgali hem Afganistan’a hem dünyaya pahalıya mal oldu

Sonraki Haber

Carovska: Öğretim modeli hakkında tartışma yok, karar argümanlara ve önerilere dayanıyor