Shkupi, Fenerbahçe U19 Takımı teknik direktörü ile görüşmelere başladı

Kuzey Makedonya’da şampiyon olan ve Şampiyonlar Ligi ön elemelerinde mücadele edecek Shkupi Futbol Kulübü, Fenerbahçe U19 Takımı eski teknik direktörü Gökhan Bozkaya ile görüşmelere başladı.

Fenerbahçe U19 Takımı’nda uzun süre teknik direktörlük yapan ve daha sonra herhangi bir takımla anlaşmayan Gökhan Bozkaya konusunda sıcak bir gelişme yaşandı. 41 yaşındaki teknik adamın, Kuzey Makedonya temsilcisi FC Shkupi ile görüştüğü ve anlaşma aşamasına geldiği öğrenildi.

Makedonya temsilcisi FC Shkupi takımın başına yeni bir Türk teknik adamı getirmeye hazırlanıyor. Fenerbahçe U19 Takımı’nı çalıştırdıktan sonra herhangi bir kulüple anlaşma sağlamayan Gökhan Bozkaya’nın FC Shkupi idarecileriyle görüştüğü öğrenildi. 41 yaşındaki teknik direktörle, Makedon temsilcisi arasındaki görüşmelerin olumlu ilerlediği ve kısa süre içerisinde resmi imzaların atılabileceği kaydedildi.

Gökhan Bozkaya, 2015-2016’da Fenerbahçe U21 Takımı’nda yardımcı antrenör olarak görev aldı. 41 yaşındaki futbol adamı 2019-2020 sezonundan 2021-2022 sezonuna kadar 48 müsabakada Fenerbahçe U19 Takımı’nı teknik direktör olarak çalıştırdı.

5’İNCİ TÜRK TEKNİK DİREKTÖR OLACAK

Gökhan Bozkaya ile FC Shkupi arasında anlaşma sağlanması halinde 41 yaşındaki teknik adam, Makedon temsilcisini çalıştıran 5’inci Türk olacak. FC Shkupi’de daha önce Hayati Soydaş, Ümit Karan, Bülent Akın ve Hasan Özer teknik direktör olarak görev aldı.

DEVLER LİGİ İÇİN MÜCADELE EDECEKLER

Makedonya Ligi’ni geçtiğimiz sezon lider tamamlayan FC Shkupi, UEFA Şampiyonlar Ligi birinci ön eleme turunda Lincoln ile eşleşti.

Milliyet

Read Previous

İbrahim Kalın’dan İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliği hakkında Yunanistan ve K. Makedonya örneği

Read Next

Kovaçevski: Bir sonraki parlamento seçimleri 2024’te normal dönemde yapılacak