Makedonyalı ilahiyatçılardan tedavi gören çocuklara bayram hediyesi

“Bugünü yaşa, yarın için umut et” sloganıyla Ramazan Bayramı öncesinde Üsküp Devlet Hastanesi Çocuk Kliniğinde Onkoloji ve Hematoloji bölümünde tedavi gören çocuk hastalara hediye dağıtımı

Hafız ve İlahiyatçılardan oluşan 7 kişilik arkadaş grubundan biri olan Hafız Kadriye Süleyman gerçekleştirilen yardımlaşma etkinliğiyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Ramazan Bayramı vesilesiyle “Bugünü yaşa, yarın için umut et” sloganıyla bu yıl da Üsküp Devlet Hastanesi Onkoloji ve Hematoloji bölümünde tedavi gören hastalara hediye dağıtımı yapıldı.Bu vesileyle bu yardımlaşma etkinliğinin gerçekleşmesinde emeği geçen gönüllülere ve bize bu fırsatı veren Çocuk Hastanesi idarecilerine, Başhemşire Sayın Bilyana Peçevska, Onkoloji ve Hematoloji bölümü personeline teşekkürü borç biliriz. Her daim bu çocuklarımızın yanında olacağımızı vurgulamak isteriz. Rabbim tüm hastalara şifalar versin…”

Süleyman, “Bu yılki hediye dağıtımına daha önce bu hastanede tedavi gören Zehra da katıldı. Çocukları kansere yakalanan annelere motivasyon olması amacıyla Zehra’nın annesi de motive edici konuşmaları oldu.” diye konuştu.

Read Previous

Kosova vatandaşları, AB’nin vize serbestisi kararı konusunda farklı görüşlere sahip

Read Next

Bir Bayram Mesajı