YTB destekleriyle Köprü Derneği tarafından lise ve üniversiteli öğrencilere yönelik gerçekleştirilecek “Köprü Gençlik Okulu” projesine başvurular başladı.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) destekleriyle Köprü Kültür Sanat ve Eğitim Derneği tarafından lise ve üniversite öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecek “Köprü Gençlik Okulu 2021” projesinin başvuruları başladı.

Köprü Derneği tarafından yapılan açıklamada, “Kendi kişisel becerilerini geliştirmek, farklı deneyimlere sahip olmak ve sosyal hayatını zenginleştirmek isteyen tüm gençleri bekliyoruz. Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı – YTB’nin desteklediği Balkan Gençlik Okulu kapsamında düzenleyeceğimiz Köprü Gençlik Okulu projesinde kitap okumaları, düşünce ve tarih seminerleri, kişisel gelişim seminerleri, sportif faaliyetler ve kültürel geziler düzenlenecektir.” ifadelerine yer verildi.

Kontenjanın sınırlı olduğu “Köprü Gençlik Okulu 2021” projesi başvuruları 16 Şubat – 26 Şubat tarihleri arasında aşağıdaki linkten yapılacak:

https://forms.gle/TFD3kkxbe966iL1Q7

Önceki Haber

Eski UÇK komutanlarının mahkemesi bugün devam ediyor

Sonraki Haber

K. Makedonya’da koronavirüsten ölenlerin sayısı 3 bini geçti