Kırcaali Belediyesi’nin Yılın Sporcusu Ödülleri için oylama başladı

Kırcaali Belediyesi, erkekler ve kadınlar, genç erkekler ve kızlar olmak üzere iki kategoride 2023 Yılın Sporcusu’nu belirlemek için oylama süreci başlattı.

Bu, spor kulübü başkanlarının, elde edilen sonuçların protokollerinin bir kopyasıyla birlikte tekliflerini 1 Kasım’a kadar belediye idaresine sunmalarıyla oldu. Onların belediyenin yönetmeliğine göre sadece iki teklif verme hakları vardı. Adı geçen iki kategoriye yönelik öneriler, bir anket sonucunda özetlendi.

Erkekler ve kadınlar kategorisinde 5 spor dalından 5 sporcu aday gösterildi. Onlar, Avrupa, Balkan ve Bulgaristan şampiyonalarında üç birinciliğe sahip Avrupa boks şampiyonu Ergunal Sabri, Arda Voleybol Kulübü’nü temsil eden erkek voleybol takımı kaptanı Yanko Angelov, Avrupa ve Bulgaristan şampiyonalarında çeşitli birincilik ve ikinciliklere sahip Rodopi Duyusal Engelliler Spor ve Turizm Kulübü sporcusu olan bilek güreşçisi Boyan Kasabov, Kırcaali Arda Kanu Kayak Kulübü’nden kanu kayak ikilisi Georgi Proykov – Galin Urumov ve Bulgaristan’ın mutlak şampiyonu olan Kırcaali Yunak Powerlifting Spor Kulübü sporcusu Radostina Lulova’dır.

Genç erkekler ve genç kadınlar kategorisinde 9 sporcu aday gösterildi. Onlar, Aerobik Spor Kulübü’nden İncilay Arif, Orfey Basketbol Kulübü takımının kaptanı Maria Mukanova, Arda Boks Spor Kulübü’nden Desislava Boçukova, Arda Su Topu Spor Kulübü takımından Velizara Kırmazieva, Arda Voleybol Kulübü takımından Gavrail Tsepenişev, Kırcaali Arda Kanu Kayak Kulübü’nden kanu kayak ikilisi Metin Ahmet-Can Adem, Perperikon Kanu Kayak Spor Kulübü’nden kanu kayak ikilisi Berkay Salif-Daniel Papazov, Kırcaali Orfey Tenis Kulübü’nden Atanas İvanov ve Kırcaali Tenis Kulübü’nden İvan Mendelev’dir.

Anket, spor kulübü başkanları, bölgesel medyalardan gazeteciler, Kırcaali Belediye Meclisi Gençlik Faaliyetleri, Spor ve Turizm Daimi Komisyonu üyelerinin oylaması için sağlanmıştır. Vatandaşlar Kırcaali Belediyesi’nin web sitesi üzerinden oy kullanabiliyor.

Onlar, 10 Aralık’a kadar doldurulan anket formlarını belediye idaresine teslim etmelidirler. Kırcaali Belediyesi’nin web sitesinde bir ay boyunca oylamaya açık olacak ve her kullanıcı yalnızca bir oyla sınırlı oy kullanma hakkına sahip olacak.

Kırcaalihaber

Read Previous

Fransa’da aşırı sağcılar Filistin temalı konferansı basarak 3 kişiyi hafif yaraladı

Read Next

Kosova polisi, İsrail maçına yönelik ek önlemler aldı