İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesinde sorun hâlâ çözülmedi

İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesi Encümen Heyeti ve Okul Aile Birliği tarafından yapılan açıklamada vardiyalı eğitim sorununun halen çözülmediği belirtildi.

İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesi Encümen Heyeti ve Okul Aile Birliği tarafından yapılan açıklamada vardiyalı eğitim sorununun halen çözülmediği belirtildi.

Açıklamada sorunun çözümü ile ilgili olarak en son 10 Ekim Salı günü İskeçe Ortaöğretim Müdürlüğüne yatırılan dilekçeye yanıt verilmediği belirtilirken, yetkililerden haklı taleplere bir an önce cevap verilmesi gerektiği ifade edildi.

Encümen Heyeti ve Okul Aile Birliği tarafından yapılan ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi:

İSKEÇE AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİNDEKİ SORUN HÂLÂ ÇÖZÜM BEKLİYOR

Bilindiği üzere 2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesinde vardiyalı eğitim sorunu ortaya çıkmış ve bu sorunla ilgili bugüne kadar herhangi bir netice alınamamıştır.

Bu süreçte, şu ana kadar yapılan tüm görüşme ve istişarelerden bir sonuç çıkmadığı gibi, vardiyalı eğitim sorununun çözümüne yönelik en son 10 Ekim Salı günü Ortaöğretim Müdürlüğüne yatırdığımız ve çözümün nasıl olmasını beklediğimizi açıkça belirten dilekçemize de herhangi bir yanıt verilmemiştir.

Yetkililerden haklı taleplerimize cevap verilmesini ve sorunun bir an önce talebimiz doğrultusunda çözüme kavuşturulmasını beklediğimizi kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.

milletgazetesi.gr

Read Previous

Bulgaristan Meclisi, hükümete karşı gensoru önergesini reddetti

Read Next

Bakir İzetbegoviç, üçüncü kez SDA genel başkanlığına seçildi