Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Altepe’den ENSAR’a ziyaret

Makedonya ziyareti çerçevesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Belediye Başkanı Recep Altepe ve beraberindeki heyet bugün Ensar Derneği’nin Yeni Mekanının açılışı kapsamında ziyaret gerçekleştirdi.

Makedonya ziyareti çerçevesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Belediye Başkanı Recep Altepe ve beraberindeki heyet bugün Ensar Derneği’nin Yeni Mekanının açılışı kapsamında ziyaret gerçekleştirdi. Görüşmede Çayır Belediye Başkanı Visar Ganiu, Çayır Belediyesi eski Başkanı İzet Meciti, MATÜSİTEB Genel Başkanı Hüsrev Emin, Makedonya Sayıştay Başkan Vekili Naser Ademi ile Ensar Derneği Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri yer aldı.

Ensar Derneği Başkanı Prof.Dr. Süleyman Baki gelen heyete dernek hakkında bilgi verdikten sonra Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Recep Altepe de Ensar Derneği hakkında aldığı bilgilerden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Görüşmede özellikle balkanların önemi üzerine duruldu. Çayır Belediyesi Başkanı Visar Ganiu ve eski Başkan İzet Meciti, Recep Altepe’ye başta Balkanlar için ve bilhassa Üsküp’te yapmış olduğu çalışmaların örnek olduğunu söyledi ve bundan dolayı birkez daha teşekkür ettiler.

Ensar Derneği Başkanı Prof.Dr. Süleyman Baki, Ensar Derneği ziyareti anısına ve bu yapmış olduğu desteklerden dolayı Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Recep Altepe’ye plaket takdimi ile Osmanlıdan kalma tarihi Üsküp Bedestenin resmini hediyye etti.

Ensar Derneği Başkanı aynı şekilde ziyaret anısına Çayır Belediye Başkanı Visar Ganiu ve eski Başkan İzet Meciti’ye de plaket takdiminde bulundu. Akabinde Ensar Derneği Merkezi, tarihi Bedesteni ve Yurt Talebeleriyle yapılan sohbetten sonra Çarşı ziyareti gerçekleşti.

Read Previous

Doğu Guta’da Esed rejiminin yıktığı camide ezanlar susmuyor

Read Next

Tek Rumeli TV 10. Yılını Üsküp’te kutladı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *