Bulgaristan, Yunanistan ve Türkiye’den motosikletçiler Şeytan Köprüsü’nü ziyaret etti

Bulgaristan, Yunanistan ve Türkiye’den bir grup motosikletçi Şeytan Köprüsü’nü ziyaret etti.

Girişim, Ardino Belediyesi’nin ve ülkemizdeki efsane araç markası “Harley Davidson” sahiplerinin iş birliği ile gerçekleştirildi. Grup, Ardino Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban, Belediye Başkan Yardımcıları Necmi Mümünhocov ve Nasko Kiçukov tarafından karşılandı. Ünlü Zlatograd gaydacıları Serafim Kafedjiev ve İvo Jambazov seslendirdikleri Rodop şarkıları ile motorculara keyifli anlar yaşattı.

Belediye Başkanı selamlama konuşmasında: “Şeytan Köprüsü’nün bölge için sembolik bir yer olduğunu ve Ardino’nun bir sembolü’’ olduğunu belirtti.

Sofya’daki “Harley Davidson” kulübünün yöneticisi Aleksandır İvanov, kendi adına ve tüm motosikletçiler adına,  Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban’a Ardino belediyesinin girişiminden dolayı takdirlerinin bir göstergesi olarak bir plaket takdim etti.

Üç ülkeden bisikletçiler, Şeytan Köprüsü’nün görkemli güzelliğine hayran kaldıklarını söyledi. Harley Davidson sahipleri, “Çok fazla enerjiye sahip muhteşem bir köprü” dedi. Çepelare’deki yıllık motosiklet toplantısı için Rodoplara geldiklerini belirttiler.

Kırcaalihaber

Read Previous

Kosova’da deprem meydana geldi

Read Next

Fransız teklifi doğrudan genel kurul oturumuna gidecek