Birinci Başbakan Yardımcısı Grubi’nin aracı ateşe verildi

Birinci Başbakan Yardımcısı ve Siyasi Sistem ve Topluluklar Arası İlişkiler Bakanı Artan Grubi’nin aracı ateşe verildi.

Kuzey Makedonya Birinci Başbakan Yardımcısı ve Siyasi Sistem ve Topluluklar Arası İlişkiler Bakanı Artan Grubi’nin şahsi aracı sabah saatlerine kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verildi.ü

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Grubi, “Dün akşam sırf mesleğim nedeniyle binamızın önünde meydana gelen büyük rahatsızlıktan dolayı mahallemdeki tüm komşularımdan özür diliyorum.” dedi.

Ailesine, komşularına, dostlarına terör estirmek için değil, iş ve eylemlerimle hizmet etmek ve iz bırakmak için siyasette olduğunu kaydeden Grubi, “Sürekli devam eden tehditleri ve ardından gelen saldırıları korkakça ve sinsi buluyorum ama çalışmaktan ve vatandaşın beklentilerini yerine getirmekten vazgeçmeye ve durmaya niyetim yok. Benim ve ailemin rahatsızlığının hem komşular hem de arkadaşlar için endişeye dönüştüğü için özür dilerim.” ifadelerini kullandı.

Kendisine destek veren vatandaşlara teşekkür eden Grubi, “Dün geceki saldırıyı çözmek için çaba sarf eden güvenlik güçleri başta olmak üzere tüm komşularıma şükranlarımı sunuyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Read Previous

Bulgaristan, dünyanın en hızlı mobil internete sahip ilk 10 ülkesi arasında yer alıyor

Read Next

Rodos Adası’ndaki yangında itfaiye ekibi mahsur kaldı