Ariyan İbrahim ve Şahin Şakir Merkez Jupa Belediye Başkanlığı için yarışacak

17 Ekim 2021 tarihindeki yerel seçimlerin ikinci turunda seçime katılım barajına ulaşılamamasından dolayı Merkez Jupa’da 17 Nisan’da yeniden seçim yapılacak.

Söz konusu seçimlerde Merkez Jupa Belediye başkanlığı için Türk Demokratik Partisi’nin (TDP) mevcut belediye başkanı Ariyan İbrahim ve Türk Milli Birlik Hareketi (TMBH) adayı Şahin Şakir yarışacak.

TDP adayı Ariyan İbrahim sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Sayın hemşehrilerimiz, çok kıymetli belediye dostlarımız! Geçen yıl aldığımız büyük desteklerinizden ve başarılıların gerçekleştirilmesi geleneğini sürdürmek için tekrar seçimlere hep beraber gideceğiz. Mevcut belediye başkanı ve her şeyden önce belediyemizin bir yurttaşı olarak, belediyemizin daha başarılı olmasına çalıştım ve daima bunun için çalışacağım. Şimdiye kadar elde ettiğimiz ortak başarılarımız, ortak zaferlerimiz olsun! 17 Nisan’da, belediyemiz, halkımız ve mutlu geleceğimiz için beraber olalım. Yaşasın Belediyemiz, yaşasın belediye halkımız!” ifadelerine yer verdi.

TMBH adayı Şahin Şakir ise “Millete Vatana Hayırlı uğurlu olması dileğiyle. Allah utandırmasın, Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Bu sefer sadece seçimler için değil, bu sefer hepimiz birlikte Belediyeyi var olma ve ayakta tutma mücadelesi için toplandık ve kaldığımız yerden devamı için hep birlikte karar verdik, Allah yolumuzu açık etsin inşAllah.” diye konuştu.

Read Previous

Antalya’da “Bosna Hersek’in Geleceği” paneli düzenlendi

Read Next

Ukrayna: Tahliye operasyonunda kullanılan yolcu treni, Rus ordusunun saldırısına uğradı