• BUGÜN 16/31
 • Hızlı ve kolay para biriktirme yolu nedir?

  January 16, 2020 | 14:07

  Tasarruf hepimizin zaafıdır ve her ne kadar bir alışkanlık yaratmaya uğraşsak da, daima güçlü bir güce ve teşvike ihtiyacımız vardır. İstenilen fikre ulaşma, seyahat etme, yenileme, eğitim alma, alışveriş yapma vizyonu tasarruf için ilk sebebimizdir.

  Finansal durumunuzu iyileştirecek yararlı bir tasarruf alışkanlığı oluşturmak için, harcamalarınızı önceliklendirmeniz ve ay boyunca harcama ve tasarruf arasında bir denge bulmanız gerekir.

  Ayrıca öncelikler ve aylık masraflarınıza şahsi mevduatınızı da ekleyebilirsiniz. Ve burada, zaman unsuru çok önemlidir. Ne kadar erken tasarruf etmeye başlarsanız, uzun vadede o kadar fazla başarı elde edebilirsiniz. Her ay gelir elde ettiğinizde, aylık giderleriniz için para ayırdığınızda, aynı belirli bir miktarı derhal, kolay ve hızlı bir şekilde tasarruf olarak ayırabilirsiniz. Tasarruf ederek finansmanınızı iyileştirmek için ek bir teşvik, iyi koşullar, güvenilirlik ve mevduat yaratma kullanılabilirliğidir.

  Hızlı, güvenli ve basit bir şekilde yapılan tasarruf hedeflerinize nasıl ulaşılacağınıza dair bir öneri, Halkbank’ın e-bankacılık kullanıcılarına sağladığı çevrimiçi para yatırma işlemiyle sadece birkaç tıklamayla tasarruf uygulamanıza başlamaktır. Bu mevduat ve koşulları ile ilgili tüm bilgileri devamdaki bağlantıda bulabilirsiniz:  https://halkbank.mk/online-depozit.nspx 

  Yorum Yap