• BUGÜN 16/31
 • Bursa Turizm, Balkanlar’a seferlere tekrar başlıyor

  May 22, 2020 | 02:07

  Türkiye- Balkanlar arasında yolcu taşımacılığı yapan Bursa Turizm Firması, Dünya’yı saran koronavirüsü için Dünya ülkeleri hükümetlerinin aldıkları kısıtlama kararı günlerinin ardından önümüzdeki günlerde tekrar Bulgaristan ve Yunanistan seferlerine kaldığı yerden başlıyor. Firma, 04 Haziran tarihi itibaren Yunanistan ve Bulgaristan seferlerine yeniden başlayacağını duyurdu.

  Geçtiğimiz aralık ayında Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm Dünya’ya yayılan koronavirüs (Covid-19) salgını kısa sürede bütün Dünya ülkelerini çok sıkı sağlık tedbirleri almaya zorlamış ve bunun yanında başta ülkeler arası ulaşım olmak üzere tüm sektörleri etkileyerek geçici olarak faaliyetlerine ara verme zorunda bırakmıştı. Hükümetlerce alınan sıkı Covid-19 tedbirleri sonucu son günlerde hastalıkta yayılma tehlikesinde azalma baş göstermesi üzerine alınan normalleşme kararları sonucu bir çok sektör başta ulaşım ve turizm olmak üzere yeniden faaliyetlerine start vermeye başlıyor. Korona tedbirleri dolayısıyla birkaç aydan beri faaliyetlerini durdurmak zorunda kalan ve Türkiye- Balkanlar arasında yolcu taşımacılığı yapan Bursa Turizm Firması da , önümüzdeki günlerde tekrar Bulgaristan ve Yunanistan seferlerine kaldığı yerden başlıyor. Firma, 04 Haziran tarihi itibaren Yunanistan ve Bulgaristan seferlerine yeniden başlayacağını duyurdu. Bursa Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hacıoğlu, “Biz her zaman firma olarak faaliyete hazır vaziyetteyiz tüm personelimiz ve ekipmanlarımızla birlikte.

  Önümüzdeki günlerde başlayacak olan Bulgaristan ve Yunanistan seferleri için bu hatta yolculuk yapacak olan Değerli Yolcularımızın bakanlıklarca yolcu taşımacılığı için belirlenen veya belirlenecek olan başta hijyen koşulları, sosyal-mesafe hususundaki hassasiyetlere tam ve eksiksiz uymaları ve uyulması için de her türlü hazırlıkları başlatmış ve yapmış bulunmaktayız” dedi.

   

   

  Kircaalihaber.com

  Yorum Yap