Yunanistan’da ünlü oyuncuları taşıyan 2 sürat teknesi çarpıştı

“Kalbinin Sesini Dinle 3” isimli filmin çekimleri için Yunanistan’da bulunan oyuncuları taşıyan iki sürat motorunun kaza yaptığı duyuruldu.

Yunan Sahil Güvenlik Biriminin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, toplam 16 kişiyi taşıyan iki sürat motorunun Palia Fokea açıklarında çarpıştığı ve yolculardan birinin hafif yaralandığı duyuruldu.

Açıklamada, kimliği belirtilmeyen yaralı yolcunun hastaneye sevk edildiği, diğer 15 yolcunun ise sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.

“Kalbinin Sesini Dinle 3” isimli Amerika-Kanada ortak yapımı romantik komedi türündeki sinema filminin çekimleri için çok sayıda ünlü oyuncu Yunanistan’da bulunuyordu.

İlki 20 yıl önce sinemada seyirciyle buluşan ve yönetmenliğini Joel Zwick’in yaptığı, yapımcılığını Gary Goetzman, Tom Hanks ve Rita Wilson’un üstlendiği filmin başrollerinde Nia Vardalos, John Corbett gibi isimler bulunuyordu.

İkincisi de 2016’da Kirk Jones’un yönetmenliğinde çevrilen filmde, ABD’de yaşayan, geleneklerine bağlı bir Yunan ailenin hayatı anlatılıyordu.

milletgazetesi.gr

Read Previous

Bulgaristan’da “Ana Dili Öğrenme Özgürlüğü” konulu konferans düzenlendi

Read Next

Hırvatistan’da bulunan Türkiye Futsal U19 Milli Takımı boğulmak üzere olan adamın hayatını kurtardı