Vanya’nın annesi Zorica: Güzel kızımın neden mezarda olduğunu anlayamıyorum

Geçtiğimiz günlerde öldürülen 14 yaşındaki Vanya Gyorçevska’nın annesi Zorica Gyorçevska olayın ardından ilk defa konuştu.

Zorica Gyorçevska konuşmasında, “Konuşamıyorum, bunun neden olduğunu hala bilmiyorum. Hala tüm olanların sonsözünü bekliyorum. Normal hayatımın neden cehenneme dönüştüğünü hala anlamıyorum.” dedi.

Gyorçevska, “Güzel kızımın şimdi nasıl ve neden mezarda olduğu benim için kesinlikle anlaşılmaz. Kronik bir hastalığım var ama dayanıyorum, tek umursadığım şey gerçeğin ortaya çıkması. Diğer kızım da şu an hasta, herkes onun iyi olmasını umuyor. Lütfen, bunun neden olduğunu öğrenene kadar beklemeniz için yalvarıyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmasının devamında eşi hakkında bilgi veren anne Gyorçevska, “Bütün bunlar benim için gerçek dışı. Beş yıldır boşandık ve onun ne yaptığını bilmiyorum. Çocuklar yüzünden aramız iyiydi. Velayet konusunda, eğitim konusunda tartışmadık, çocukları görmek istediği zaman görmesine izin verdim. Bilmiyorum ve onun hayatıyla ilgilenmiyordum. Hayatım çocuklarım ve işimdi. Ne zaman konuşsak çocuklar hakkında konuşuyorduk. Lütfen bana daha fazla soru sormayın çünkü bunun neden olduğuna dair kendime birçok soru soruyorum. Ve bunu öğrenmeyi bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

Read Previous

Interpol, Radoçiç için tutuklama emri çıkardı

Read Next

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ege’yi barış ve işbirliği denizi haline getirelim istiyoruz