Umut Bulut babaevinde taziyeleri kabul etti

Ankara’daki terör saldırısında babasını kaybeden Umut Bulut, Kayseri’deki babaevinde taziyeleri kabul etti. Umut Bulut’un ayakta durmakta zorlandığı dikkatlerden kaçmadı.

Ankara’da dün düzenlenen ve son bilgilere göre 37 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısında Galatasaraylı milli futbolcu Umut Bulut’un babası Kemal Bulut da hayatını kaybedenler arasında yer aldı.

TAZİYELERİ KABUL ETTİ

Ankara’daki terör saldırısında babası Kemal Bulut’u kaybeden Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut, Kayseri’de taziyeleri kabul etti. Umut’un, Yeşilhisar ilçesi Cami Kebir Mahallesi Koçumlar Caddesi’nde oturan dayısı Ömer Bulut’un evine Türk bayrağı asıldı. Evin önüne belediye tarafından taziye çadırı kuruldu, cadde Türk bayraklarıyla donatıldı.

umut-bulut-baba-evinde-taziyeleri-kabul-etti-8260442_9234_m

AYAKTA DURMAKTA ZORLANDI

Oldukça üzgün görünen Umut, gözyaşlarına hakim olamadı. Kemal Bulut için evde Kur’an-ı Kerim okundu, dua edildi.

“UMARIM BABAMIN MEKANI CENNET OLMUŞTUR”

Umut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Söyleyeceğim fazla bir şey yok. Gerçekten çok farklı duygular içindeyim. Bilmiyorum yani şu anda fazla bir şey söyleyemem. İnşallah, babamın mekanı cennet olsun. Şu anda söyleyeceklerim bu kadar. Diğer ölenlerin hepsini de Allah rahmet eylesin” dedi.

Kaynak: AA

Read Previous

6.5 milyar dolarlık yardım

Read Next

Çapraz incelemenin ardından Devlet Seçim Komisyonu’nun rapor yayınlaması bekleniyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *