Türkiye Temsilcileri Beraberlikten Kurtulamadı

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş Avrupa maçlarında beraberlikten kurtulamadı.

Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray Atletiko Madrid mağlubiyetinden sonra Astana deplasmanında da beraberlikten kurtulamadı. İlk yarı’yı 1-0 önde kapatmasına rağmen maç 2-2 sona erdi. İki takım da birer puan hanesine yazdırdı. Aynı zamanda Astana Şampiyonlar Ligi’nde ilk golünü Galatasaray’a atmasıyla birlikte ilk puanını Galatasaraya karşı aldı.

Fernandao yıldızlaştı

UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe evinde Molde’den aldığı mağlubiyetinden sonra Celtic deplasmanını da beraberlikle sonlandırdı. Celtic’in 2-0 öne geçtiği maçta Fenerbahçe 2-2’yi yakalamasına rağmen galibiyet golünü atamadı.İki takım da hanesine birer puan yazdırdı. Oyuna girdikten sonra 2 gol atan ve oynadığı oyun ile göz kamaştıran Fernandao maçın yıldızı olarak seçildi.

fener

‘Töre’mizde yenilgi yok

Beşiktaş, Skenderbeu galibiyetinden sonra Portekiz temsilcisi Sporting Lizbonu evinde ağırladı. İlk yarı 1-0 geride tamamlayan Beşiktaş, ikinci yarıda sergilediği güzel oyun sonrası beraberlik golünü Gökhan Töre’yle buldu. Aynı tempo ile maça devam etmesine rağmen Beşiktaş galibiyet golünü atamadı. Oynadığı futbol ile göz kamaştıran Gökhan Töre bir gol atarken maçın yıldızı olarak seçildi.

tore

Read Previous

Sel Felaketinde Zarar Gören Vatandaşlara 2.3 Milyon Denarlık Ödeme Yapıldı

Read Next

Bosna Hersek Türk Yatırımcıları Bekliyor

3 Comments

 • I am very impressed with your writing casinocommunity I couldn’t think of this, but it’s amazing! I wrote several posts similar to this one, but please come and see!

 • хоме дизайн человека

  дизайн человека путь
  расчет композитов дизайн человека
  типы дизайна человека какие есть

 • дизайн человека каналы 48 16

  дизайн человека архетип определить
  совместимость биоритмов в дизайне человека
  дизайн человека даниила трофимова

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *