Türk Milli Birlik Hareketi (TMBH) Genel Başkanı Erdoğan Saraç ve beraberindeki heyet Karbintsi Belediye Başkanı Viktor Paunov’u ziyaret etti.

TMBH’den görüşme ile ilgili yapılan açıklamada, “Bugün Genel Başkanımız Erdoğan Saraç’ının refakatındaki bir Heyet Karbinci Belediye Başkanın Sayın Viktor Paunov’u ziyaret etmiştir. Genel Başkanımız Erdoğan Saraç yanısıra heyetimizde Radoviş Belediyesi Meclis Üyemiz Mümin Şerif, MYK Üyesi Celal Şare ve MİK Üyesi Rakip Asanov bulunmuştur. Son derece yapıcı, samimi  ve anlayış içerisinde geçen görüşmede Belediye Başkanı Sayın Paunov, Türk köyleriyle alakalı durumları dile getirmiş ve özellikle pek yakında gerçekleşmekte olan Belediye çapındaki su Projesi ile Türk köylerimizin de su sorununun son bulacağını vurgulamıştır.” denildi.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

“Genel Başkanımız görüşmeden memnuniyetini dile getirirken Kuçitsa ve Hocalı köylerinde yarım kalmış asfalt dökme projelerin akibeti ile ilgili sorusuna, Balediye Başkanı Paunov en yakında tamamlanacağına söz verdi. Ayrıca Belediye Başkanı seçimleri için kendilerini desteklediğimiz için, istihdam konusunda da beklentilerimizin gerçekleşmesini dile getirdik. Belediye Başkanı ziyaretimizden dolayı ziyadesiyle memnuniyetini dile getirmiş ve bu görüşmelerin daha sık olmasını altını çizmiştir. Bu ziyaretten sonra heyetimiz Radanya köyünü ziyaret etmiştir.”

Önceki Haber

Üsküplü şair Mehmed Arif 9.Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali’ne katılıyor

Sonraki Haber

Üsküp Büyükşehir Belediye Başkanı Arsovska’dan TİKA’ya ziyaret