Türk Milli Birlik Hareketi (TMBH), seçim kampanyası çalışmalarına ziyaretlerle devam etti.

TMBH tarafından paylaşılan basın bildirisinde şu ifadelere yer verildi;

Geçtiğimiz gün, kampanyamız dolu dizgin bir şekilde devam etti. Kampanyamızın sona doğru yaklaştığı bu günlerde, vatandaşlarımızda seçimler için ilginin arttığını çok net bir şekilde görmekteyiz. İnşallah bu ilgi, hayırlara vesile olacaktır.
Öğle saatlerinde Genel Başkanımız Sayın Erdoğan SARAÇ, MRT Türkçe Radyosunda, Zeynep Hanımefendinin sürdürdüğü proğrama katıldı. Seçim proğramımız ve yapacaklarımız hakkında, teferruatlı bilgi verdi. Öne çıkan sağlık ve eğitim sorunlarının giderileceği inancını paylaşan Genel Başkanımız istihdamın artacağını ve maaşların %25 oranında artacağını söyledi. Verimli geçen bu proğramın ardından dinleyicilerimizin de birlik ve beraberlik adına 14 numarada buluşacağımızı ümit ediyoruz.
Genel Başkanımız ve refakatındaki ekibimiz Radoviş bölgesini ziyaret etmiştir ve bu bölgedeki teşkilatımızla bir araya gelmiştir. Koalisyon ortağımız VMRO-DPMNE kanadından Dr. Blagoy Tenev’in de katılımıyla, Alikoç ve Kocali köylerimiz ziyaret edilmiştir. Bu ziyaret esnasında soydaşlarımızın dertleri ve sıkıntıları dinlenerek çözüm yolları üretilmiştir. TMBH olarak, Alikoç ve Kocali köylerimizdeki su sorunun, kesinlikle giderileceği müjdesini vermekteyiz. Yörük köylerimizde yaptığımız ev ziyaretleri çok verimli geçmiştir. Bizleri evlerinde ağırlayan misafirperver soydaşlarımıza, şükranlarımızı arz ederiz.
5. Bölge Milletvekili adayımız Tahsin İbrahim Merkez Jupa bölgesinde halkla buluştu ve seçim proğramımızın takdimini yaptı.
6. Bölge Milletvekili adayımız Furkan Çako, esnaf ziyaretlerinde bulundu ve gençlik kolları neferlerimizle sportif aktiviteler gerçekleştirdi.
Geç saatlerde ise Yüksek Mahalle şube başkanımızla bir görüşme yaparak bugünkü proğramımızın detayları üzerinde durduk.

Önceki Haber

Türkiye’de Kovid-19 tespit edilenlerden 190 bin 390’ı iyileşti

Sonraki Haber

THP seçim kampanyasına Merkez Jupa’da devam etti