Türk Milli Birlik Hareketi (TMBH), Genel Başkanı Erdoğan Saraç başkanlığında koordinasyon toplantısı düzenledi.

Koordinasyon toplantısında, TMBH Milletvekili adayları Tahsin İbrahim ve Furkan Çako seçim bölgelerindeki çalışmaların koronavirüsü önleme protokolleri kapsamında devam etmesi için alınacak olan önlemler ve atılacak olan adımlar hakkında parti yetkililerine bilgi sundu.

Toplantıda ayrıca TMBH’nin ramazan ayında Türkiye’deki hayırseverlerin ve partinin destekleriyle düzenlemiş olduğu yardım faaliyetleri ele alındı.

TMBH tarafından yapılan paylaşımda koordinasyon toplantısı hakkında şu ifadelere yer verildi:

Düzenlenen koordinasyon toplantısında, TMBH Milletvekili adayları Tahsin İbrahim ve Furkan Çako seçim bölgelerindeki çalışmaların koronavirüsü önleme protokolleri kapsamında devam etmesi için alınacak olan önlemler ve atılacak olan adımlar hakkında parti yetkililerine bilgi sundu.

Toplantıda ayrıca TMBH’nin ramazan ayında Türkiye’deki hayırseverlerin ve partinin destekleriyle düzenlemiş olduğu yardım faaliyetleri ele alındı.

Toplantı kapsamında özellikle önümüzdeki dönemde düzenlenecek olan seçimlerle ilgili olarak alternativ seçim tarihleri üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu. Özellikle Kuzey Makedonya’nın dört bir yanından TMBH’ye üye olmak için gelen taleplerin karşılanması konusu görüşüldü.

-Anavatanımız Türkiye Cumhuriyeti’nin Başarılı Koronavirüs Önlemleri,

-Koronavirüs sonrası yeni düzen,

-Ekonomik durum ve önlemler,

gibi vatandaşlarımızı ilgilendiren diğer yerel ve ülke sorunları da ele alındı.

Toplantı sonunda partimiz, TMBH’ne yeni katılan genç arkadaşlara sembolik olarak parti rozeti hediye edildi.Rozet takma merasimi daha ileride bir tarihte,şartların musade edeceği bir günde gerçekleşecektir.
Gençlerin davamıza omuz vermeleri, heppimizi gururlandırmış,yoğun ilgiden dolayı memnuniyetimizi ifade etmekteyiz.

Önceki Haber

Balkanlar’da birçok tedbir 1 Haziran’da kaldırılıyor

Sonraki Haber

Mavi Marmara şehitleri saldırısının 10. yılında anıldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seventeen − sixteen =