TimeBalkan’ı Çok Sevdiler

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlamasına rağmen, izlediği yayın politikası, zengin haber içeriği ve günden güne artan kalitesiyle adından söz ettiren TIMEBALKAN haber portalımız halkın arasında ilgi uyandırmayı başardı.

Sizler için TIMEBALKAN’ın en sıkı takipçilerine sorularılarımızı sorduk, içten ve çok samimi cevaplar aldık. Sizlerle bu cevapları paylaşıyoruz…

Portalımızı takip edenler arasında en sadık okuyucularımızdan biri, Üsküp’te hukuk okuyan üniversite öğrencisi Ayşe Özdemir. Başta Balkanlar ve Türkiye hakkında yayınlanan haberlerin dikkatini çektiğini belirten Özdemir, özellikle “Günün Fotoğrafı” bölümünü beğendiğini sözlerine ekledi.

Haber portalımızın içeriği hakkında değerlendirme yapan Ayşe Özdemir “Portala astroloji bölümü eklenebilir. Ayrıca atasözleri veya deyimlerle ilgili yazılar hazırlayabilirsiniz. Hatta okuyucu kitleye düşündürücü sorular sorup, o sorulara yanıtlar alabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Yayın hayatına başladığımız günden bu yana portalımızı sürekli takip ettiğini belirten diğer bir üniversite öğrencisi takipçimiz de Enes Ali.

Ali, yayınlanan tüm haberleri özenle okuduğunu, özellikle siyasi ve Türkiye ile ilgili haberlerin dikkatini çektiğini söyledi.

“Video paylaşımlarınızı çok beğeniyorum. Geçenlerde paylaştığınız ‘Ah! Nerde O Esçi Cünler…’ videosunu defalarca izledim.” şeklinde konuşan Ali, görsel paylaşımlara ağırlık verilmesi gerektiğini belirtti.

Takipçilerimiz arasında mizah anlayışıyla ön plana çıkan ve haberlerimize yaptığı espirili yorumlarıyla dikkatleri üstüne çeken bir diğer takipçimiz de Bülent Bayramovski. ‘Kısa, doğru ve gerçek’ haber politikasını sürdürmemiz gerektiğini kaydeden Bayramovski, “Yeter ki yalan olmasın. Her tür haberi takip ederim. Sizlere de başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

TIMEBALKAN haber portalı olarak bizleri durmadan izleyen sadık takipçilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bu samimi, içten ve dürüst mesajların verdiği motivasyonla yolumuza dolu dizgin devam edeceğimizi ilan ediyoruz.

Mehmed Arif

 

Read Previous

Bulgaristan semalarında NATO izni

Read Next

Patlayıcı Bulunduktan Bir Hafta Sonra Tekrar Camiyi Doldurdular

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *