TİKA Başkan Yardımcısı Çevik, Arnavutluk Maarif Okullarını ziyaret etti

Bir dizi açılış, resmi temaslarda bulunmak ve Ramazan programlarına iştirak etmek üzere Arnavutluk’a giden TİKA Başkan Yardımcısı Dr. Mahmut Çevik Arnavutluk Maarif Okullarına da ziyarette bulundu.

TİKA Tiran Proğram Koordinatörü Mustafa Ata eşliğinde Maarif okullarına giden Dr. Mahmut Çevik okulda, Maarif Tiran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Güneş, Maarif Okulları Arnavutluk Koordinatörü Mesut Özbaysar, öğretmen ve öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.

Öğrenciler tarafından Çanakkale Zaferi’nin 109 .yıl dönümü vesilesi şiirler ile yapılan gösteri sonrası okul binasında da incelemelerde bulunan TİKA Başkan Yardımcısı Dr. Mahmut Çevik’e okul yönetimince eğitim ve öğretim kapsamında yapılan faaliyetlere ilişkin bilgiler verildi.

Öğrenciler tarafından ayrıca ziyaretin anlamına ilişkin hediyeler takdim edildikten sonra Okul hatıra defterine düşüncelerini de yazan Çevik, Twiter’den yaptığı açıklamada başarılı maarif okulları için: “Arnavutluk programımızda Maarif Okullarını ziyaret ederek yönetici ve eğitimcileriyle görüştük. Fiziki altyapısıyla, eğitimci kadrosuyla bizleri gururlandıran okulumuzun tüm kadrolarına misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Read Previous

Muğla’da Yunanistan sahil güvenlik unsurları tarafından geri itilen düzensiz göçmenler kurtarıldı

Read Next

EURO 2024’e katılacak son 3 takım belli oluyor