Türk Hareket Partisi (THP) Genel Başkanı ve milletvekili Enes İbrahim, yeni yıl vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

THP Genel Başkanı ve milletvekili İbrahim yayınladığı yeni yıl mesajında, “2020 yılı dünyanın büyük bir bölümünü etkisi altına alan Covid-19 salgını ile mücadele ettiğimiz bir yıl oldu. Salgından korunmak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla büyük bir mücadele verdik ve mücadeleye devam ediyoruz.” dedi.

THP olarak zor,  kritik, yorucu, fakat bir o kadar da verimli bir yılı geride bırakırken, 2021 yılına çok daha olumlu düşünceler ve hedeflerle girdiklerini belirten İbrahim, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Hız kesmeden, bütün enerjimizle önümüzdeki yılda da soydaşımızın refahı, mutluluğu için çalışmalarımız devam edecek ve sorunlara çözüm bulmak için çaba göstereceğiz. Ümit ediyorum ki 2021 yılı ülkemiz için ekonomik, toplumsal, demokratik ve kültürel kalkınmanın gerçekleşeceği, birlik ve beraberliğin pekişeceği bir yıl olacak.  

Vatandaşlarımızın huzur ve refahını arttırmak için, 2021 yılında da çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.

Bu duygularla, hem kendi sağlımız hem de hepimizin sağlığı için evlerimizde karşılayacağımız yeni yılın tüm halkımız ve insanlık adına huzur ve sağlık getirmesini dilerken, tüm vatandaşlarımızın  yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Önceki Haber

Yemen’in Aden Havalimanı’ndaki patlamalarda ölü sayısı 25’e yükseldi

Sonraki Haber

Türkiye vatandaşları, yarın evine en yakın camide cuma namazını kılabilecek