TGK ve TÜGVA, Genç Diplomat Akademisi – Balkanlar Programı Düzenliyor

Geçtiğimiz yıl Kuzey Makedonya’da düzenlenen Genç Diplomat Akademisi programı, bu yıl Saraybosna’da düzenlecek.

Türk Gençlik Kulübü (TGK) ve TÜGVA iş birliğinde, YTB destekleriyle düzencek olan projede diplomasi ve siyaset alanından uzman isimlerin konuşmacı olarak katılacağı programa Balkanlar genelinden gençler katılacak.

TGK tarafından yapılan açıklamada program ve başvuru hakkında şu bilgiler verildi:

“Geçen yıl Kuzey Makedonya’da gerçekleştirdiğimiz Genç Diplomat Akademisi programını Balkanların genelinde başlatıyoruz.

YTB destekleriyle Türk Gençlik Kulübü ve TÜGVA işbirliğinde, Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna’da Genç Diplomat Akademisi – Balkanlar programını gerçekleştiriyoruz.

18-25 yaş arasında uluslararası ilişkiler, diplomasi ve siyaset gibi konulara ilgi duyan gençlere yönelik düzenlediğimiz Genç Diplomat Akademisi – Balkanlar programı, alanında uzman kişilerin katılımıyla düzenlenecek bir seminerler dizisi olacaktır.

27-30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan programa Balkanlar genelinden gençler başvuru yapabilirler. Ulaşım, konaklama ve yeme-içme masrafları organizasyon sahibi kuruluşlar tarafından karşılanacaktır.

Başvurmak isteyen gençler [email protected] adresine ad, soyad, yaş, üniversite, telefon numarası gibi bilgileri göndererek ya da aşağıda ki linki doldurarak başvurabilirler.”

https://formlar.tugva.org/BalkanlarGDA

Read Previous

Stoltenberg: NATO, Bosna Hersek için yeni bir destek paketi kabul edecek

Read Next

Balkan Tarih ve Kültür Akademisi Ohri’de başladı