Türk Gençlik Kulübü (TGK) Gostivar ve İştip teşkilatları toplantı yaparken Radoviş teşkilatında ise kurslara devam edildi.

TGK’dan yapılan açıklamada, “TGK Gostivar Teşkilatında Genel Başkan, Gostivar teşkilat yönetimi ve üye gençlerle toplantı düzenlendi.Yapılan toplantının konusu sürdürülmekte olan ve ilerdeki dönemde gerçekleştirilecek faaliyetler oldu.Devam etmekte olan nüfus sayımı ile ilgili konular konuşuldu, gelinen noktada durum değerlendirmesi yapıldı.” denildi.

Açıklamada, “TGK İştip Teşkilatı, yönetim ve üye gençlerle toplantı düzenledi.Yapılan toplantının konusu sürdürülmekte olan ve ilerdeki dönemde gerçekleştirilecek faaliyetler oldu.Devam etmekte olan nüfus sayımı ile ilgili konular konuşuldu, gelinen noktada durum değerlendirmesi yapıldı.” ifadelerine yer verildi.

Paylaşımda TGK Radoviş Teşkilatının türkçe eğitime destek amaçlı sürdürdüğü kurslar devam ediyor.Pandemi sürecinde öğrencilerin geri kaldıkları ya da eksiklik görülen ders konuları, gönüllü öğretmenler tarafında işlenerek, öğrencilere destek sağlanıyor.” denildi.

Önceki Haber

Mustafa Şentop: Sırbistan ile ticaret hacmimiz 2 milyar dolara yaklaştı

Sonraki Haber

Bosna Hersek’teki Uluslararası Belgesel Film Festivali belgesel yapımcılarına destek olmaya hazırlanıyor