Türk Demokratik Partisi (TDP) Başkan Yardımcısı Gönül Bayraktar bir önceki hükümette yürüttüğü Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yardımcılığını Enver Hüseyin’e devretti.

Türk Demokratik Partisi devir teslim töreniyle ilgili yayınladığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Saygıdeğer kamuoyu,

Geçtiğimiz iktidar dönemi içerisinde vekaleten başarılı şekilde yürütmüş olduğumuz Çalışma ve Sosyal Bakanlığı’nda sn.Gönül Bayraktar görevini Sn.Enver Hüseyin’e devretmiştir.

Davamıza, milletimize ve ülkemizdeki tüm vatandaşlara emeği geçen, başarılı çalışmalara imza atan TDP Başkan Yardımcısı Sn.Gönül Bayraktar’a partimiz ve destekçilerimiz adına sonsuz teşekkürler sunar, ilerleyen zamandaki çalışmalarında başarılarının katlanarak çoğalmasını dileriz.

Göreve yeni atanan Bakan Yardımcımız TDP Genel Sekreteri Enver Hüseyin’e de çalışmalarında başarılar dileriz. Kendisi bundan önceki görevlerinde yapmış olduğu çalışmalarla, çalışkanlığı ve millet ile dava sevdasını her an ortaya koymuştur. yeni görevinde de büyük başarı göstereceğinden şüphemiz yoktur.

Görevler geçicidir, daim olam devlet, millet ve davamızdır. Dava ve millet davasında her zaman büyük özveri ile çalışan tüm çalışma arkadaşlarımıza başarılar diler, tüm halkımıza parti olarak her an yanlarında olduğumuzu yineleriz.

Önceki Haber

Ülkenin yeni adını taşıyan pasaport ve kimlikler gelecek yıl yürürlüğe girecek

Sonraki Haber

Türk bakan yardımcılarından ilk açıklamalar