Kuzey Makedonya’da 17 Ekim’de düzenlenecek yerel seçimler kapsamında Türk Demokratik Partisi (TDP) seçim kampanyasını Üsküp’te düzenlediği halkla buluşma toplantısı ile son verdi.

TDP’den yapılan açıklamda, “17 Ekim Yerel Seçimler kampanyamızı Üsküp Şubemizdeki Halkla Buluşmamızla tamamlamış olduk. Genel Başkanımız Dr. Beycan İlyas, Genel Sekreterimiz Erdal Ahmedi, Genel Başkan Yardımız Dr. Yusuf Hasani, Koruma ve Kurtarma Müdürlüğü Müdür Vekili Zülfikar Zeynula ve ÇSP Eski Bakanı Gönül Bayraktar’dan oluşan heyetimiz, Üsküp Şube Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcımız Şeval Nuredin evsahipliğinde halkımızla bir araya geldiler.” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, “Halkla buluşma toplantımıza Üsküp Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. Petre Şilegov da iştirak ettiler. Toplantıda Üsküp Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Adayımız Amir Mustafa, Çair Belediyesi Listebaşı adayımız Muhamed İmeri ve Butel Belediyesi Listebaşı adayımız Şeval Nuredin halkımıza hitap ettiler. Genel Başkanımız yapmış olduğu konuşmada 17 Ekimde Üsküp’te tarihi bir başarıya imza atacaklarını belirttiler.Heyetimizi kalabalık bir şekilde karşılayan Üsküp’lü kardeşlerimize ve Üsküp Kadın Kolları Şubemize teşekkür ederiz.” denildi.

Önceki Haber

THP seçim çalışmalarına devam etti

Sonraki Haber

Sırbistan’dan Bosna Hersek’e yönelik olumlu adım