15 Temmuz’da düzenlenecek 2020 Erken Genel seçimlerine iki bölgede milletvekili adayları ile yarışan Türk Demokratik Partisi (TDP), seçim kampanyasına değişik bölgelerde devam etti.

TDP’den seçim kampanyası ile ilgili paylaşılan bildiride şu ifadelere yer verildi:

“TDP Genel Başkanı ve 6. Bölge milletvekili adayımız Dr. Beycan İlyas dünkü kampanya faaliyetleri kapsamında Tearçe, Yukarı Banitsa ve Zdunye’de devam ettirmişken, bugün önce 15 Temmuz Parlamento seçimleri ile ilgili “Slobodna TV” sabah programına katıldı ve parti seçim programı, Türkiye ile Kuzey Makedonya arasında ki ekonomik ilişkiler, ülkemizde ki Türklerin siyasette aktif katılımı ve buna benzer konularda önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkanımız, akşam saatlerinde de yine Tearçe ve Kalkandelen’de halkla bir araya gelmiştir.

4.Bölge milletvekili adayı olan Genel Sekreterimiz Enver Hüseyin’in dünkü programı Gradoşor’da devam etmiş iken, bugün koalisyon ortağımız SDSM’nın milletvekili adayları ile birlikte Radoviş halkına ortak program ve hedeflerimiz tanıtılıp, ilerideki 4 yıl için planlanan çalışmalarımız aktarılmıştır.

Bu çalışmaların yanında her bir şubemiz kendi bölgesindeki faaliyetlerine de devam etmektedir, bir çok bölgemizde halkımızın sorularını cevaplayabileceğimiz seçim iletişim bürolarımız açılmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz programlarda halkımızdan ve seçmenimizden görmüş olduğumuz büyük ilgi bizleri son derece mutlu etmektedir ve bizlere doğru yolda yürüdüğümüze dair olumlu bir mesaj vermektedir. Tüm seçmenlerimize ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Yolumuz uzun ve üzerimizdeki sorumluluğun farkında olarak yolumuza devam ediyoruz.”

Önceki Haber

“Türkiye, kendi kendine yeterli olmanın ötesinde tüm dostları için ümit kapısı haline geldi”

Sonraki Haber

Bulgaristan’da ilahiyat liseleri hastanelere 2 bin maske bağışladı