Türk Demokratik Partisi (TDP), seçim kampanyasına Vrapçişte’de devam etti.

Türk Demokratik Partisi (TDP) yöneticileri dün akşam Vrapçişte’de halkla bir araya geldi.

TDP tarafından yapılan basın bildirisinde şu ifadelere yer verildi:

Sevgili vatandaşlar,

15 Temmuz tarihinde düzenlenecek olan ve Türk Demokratik Partisi’nin iki bölgede milletvekili adayları ile yarıştığı 2020 Erken Parlamento Seçimleri seçim kampanyamız devam etmektedir.

TDP Genel Başkanı ve 6. Bölge milletvekili adayımız Dr. Beycan İlyas dünkü kampanya faaliyetleri kapsamında Vrapçişte Şubemizi ziyaret etmiş, şubede düzenlenen halkla buluşma toplantısında Onursal Genel Başkanımız Dr. Kenan Hasip de yer alıp halka hitap etmiştir.

Genel Başkanımızın aday olduğu 6. seçim bölgesi içerisindeki faaliyetleri bugün de devam etmiştir. Bu kapsamda bugün Tearçe, Yukarı Banisa ve Zdunye’ye ziyaretler düzenlemiştir. Sabah saatlerinde Tearçe’deki TDP seçim iletişim bürosunun açılışını gerçekleştiren Genel Başkan Beycan İlyas, açılışın ardından bölge halkı ve kadın teşkilatlarımızın temsilcileri ile bir araya geldi. Akşam saatlerindeki programı Zdunye ve Yukarı Banitsa’da devam eden genel başkan, her iki bölgede de seçim büroları açılışı yapıp halkla bir araya geldi. Genel başkana program sırasında bölge şube başkanları yanında, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Hasan ve Kadın Kolları Başkanı Şasine Kasam da eşlik etmiştir.

4.Bölge milletvekili adayı Enver Hüseyin’in dünkü programı Radoviş ve Konçe’de devam etmişken, bugün TDP Gradoşor Şubesi’nde vatandaşlarla buluşmuştur. Vatandaşlara yapılmış çalışmaları aktaran ve partimizin programını tanıtan genel sekreter, seçmenimizden daha da güçlü adımlarla hedeflerimize ilerlemek için tekrardan güven ve destek istedi.

Gerçekleştirdiğimiz programlarda halkımızdan ve seçmenimizden görmüş olduğumuz büyük ilgi bizleri son derece mutlu etmektedir ve bizlere doğru yolda yürüdüğümüze dair olumlu bir mesaj vermektedir. Tüm seçmenlerimize ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürler.

Önceki Haber

Kosova’da iyileşenlerin sayısı 425’e yükseldi

Sonraki Haber

Son 24 saatte maske kullanmayan 475 kişi tespit edildi