Kuzey Makedonya’da 17 Ekim’de düzenlenecek yerel seçimler kapsamında Türk Demokratik Partisi (TDP) seçim kampanyasına İştip ve Radoviş’te devam etti.

TDP’den yapılan açıklamada, “Genel Başkanımız ve beraberindeki heyet bu akşam “Belediyemiz için en iyisi” koalisyonunun İştip merkezinde düzenlemiş olduğu aday tanıtım mitingine katılım sağladılar. İştip Belediyesi ortak liste adayımız Gülbaki Memet de tanıtım programında yerini aldı.İştip Belediyesinde sesimiz ve temsilcimiz olması için adayımıza sahip çıkalım.” denildi.

Açıklamada, “Bu akşam, 17 Ekim 2021 Yerel Seçim Kampanyası kapsamında Genel Başkanımız Dr. Beycan İlyas, Genel Sekreterimiz Erdal Ahmedi, Genel Başkan Yardımcımız Dr. Yusuf Hasani, Eğitimi Geliştirme Bürosu Müdürü Zekeriya Hasip, Koruma ve Kurtarma Müdürlüğü Müdür Vekili Zülfikar Zeynula’dan oluşan heyetimiz halkla buluşma toplantılarını Radovişte devam etti. Radoviş Şube Başkanımız Recep Şakiri tarafından karşılanan heyetimiz, Radoviş Belediye Meclis Üyesi koalisyon ortak liste adaylarımız Enis Ömer ve Selman Yusuf eşliğinde halkla buluşma toplantısı gerçekleştirdiler. Genel Başkanımız Dr. Beycan İlyas’ın halka hitabı ardından hep birlikte koalisyon ortak mitingine katıldılar. Koalisyon ortak adaylarımıza ve bizlere vermiş oldukları destekten dolayı Radovişli kardeşlerimize teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Önceki Haber

Kuzey Makedonya’daki 150 yıllık Osmanlı evi zamana direniyor

Sonraki Haber

Kuzey Makedonya-Türkiye ticaret hacmi büyüdü