Kuzey Makedonya’da 17 Ekim’de düzenlenecek yerel seçimler kapsamında Türk Demokratik Partisi (TDP) seçim kampanyasına Lisiçani ve Plasnitsa’da devam etti.

TDP’den yapılan açıklamada, “Genel Başkan Yardımcımız Dr. Yusuf Hasani, Genel Sekreterimiz Erdal Ahmedi ve Eğitimi Geliştirme Bürosu Müdürümüz Zekeriya Hasip’ten oluşan heyetimiz bu akşam Lisiçani Şubemizi ziyaret edip Halkla buluşma toplantısı gerçekleştirdiler.Şube Başkanımız ve Belediye Konsey Üyesi Listebaşı adayımız Menil Mükrem evsahipliğinde gerçekleştirilen buluşmaya yoğun bir katılım sağlayan üyelerimize sonsuz teşekkürler.” denildi.

Açıklamada, “Genel Başkan Yardımcımız Dr. Yusuf Hasani, Genel Sekreterimiz Erdal Ahmedi ve Eğitimi Geliştirme Bürosu Müdürümüz Zekeriya Hasip’ten oluşan heyetimiz bu akşam Plasnitsada düzenlenen Belediye Başkan Adayı ve Belediye Meclis Üye Listesi aday tanıtım mitingine katıldılar. Mitingte halkımıza hitap eden Listebaşı adayımız Menil Mükrem, Belediye Başkan Adayımız Abdülvait Karamaleski ve Genel Başkan Yardımcımız Dr. Yusuf Hasani 2021-2025 Seçim programımızı tanıttılar. Kalabalık ve yoğun bir katılım gösteren üyelerimize teşekkür ederiz.17 Ekimde Plasnitsa Belediyesinde büyük bir zafer yazacağımıza olan inancımız tamdır.” ifadelerine yer verildi.

Önceki Haber

Hırvatistan’da Torosların son göçerlerini anlatan fotoğraf sergisi açıldı

Sonraki Haber

Hırvatistan ve Slovenya, aşı karşıtlığında AB lideri