Türk Demokratik Partisi (TDP), Gostivar’daki seçim bürosunun resmi açılışını gerçekleştirdi.

TDP tarafından yapılan açıklamada, “Pandemiye karşı alınan önlemler çerçevesinde ve en başta insan sağlığının önemsendiği programlar dahilinde düzenlemiş olduğumuz seçim kampanyamız, TDP 6. bölge milletvekili adayı Genel Başkanımız Dr. Beycan İlyas’ın katılımıyla dün akşam Gostivar’daki Seçim Büromuzun resmi açılışı ile devam etti.

Parti Başkan Yardımcılarımız Şasine Kasami ve Yusuf Hasani, Gostivar Şube Başkanı ile yerel temsilcilerimizin katıldığı açılışa, Gostivar yerel halkı da büyük ilgi göstermiş, şehirde Genel Başkanımız ve partimize verilen büyük destek bir kez daha yinelenmiştir.

4. bölge milletvekili adayımız TDP Genel Sekreteri Enver Hüseyin ise, koalisyon ortaklarımızın dünkü Ustrumca kampanya programında katılmıştır, ardından ise heyeti ile birlikte bölgedeki soydaşlarla bir araya gelmiştir.

Ziyaret edilen bölgelerde halkımızdan görmüş olduğumuz yoğun destek ve olumlu yaklaşım, bizleri son derece memnun etmekte, çalışmalarımızda bize güç vermektedir.

Bugün Genel Başkanımız Dr. Beycan İlyas Kırçova bölgesini ziyaret edecektir. Genel Başkan Yardımcısı Gönül Bayraktar’ın da eşlik edeceği program esnasında, bölge şube başkanlarıyla bir araya gelinip, koordinasyon toplantıları yapılacaktır. Diğer taraftan da, koalisyon ortağımızın Ohri’de düzenlenecek olan kampanya programına yerel yöneticilerimiz katılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Önceki Haber

TMBH’den Sağlık Bakanı Filipçe’ye eleştiri

Sonraki Haber

MİT son 11 yılda uluslararası operasyonlarla 170 rehineyi kurtardı