TDP Gençlik Kolları Başkanlığına Cemal Alindri seçildi

Türk Demokratik Partisi’nin (TDP) dün Struga’da düzenlenen Gençlik Forumu 6. Olağan Kurultayı’nda başkanlığa Cemal Alindri seçildi.

TDP’den konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Ülkemizin dört bir yanından gelen delegelerimizin katılımıyla TDP Gençlik Forumu VI. olağan kurultayını gerçekleştirdik.Coşkulu ve görkemli bir şekilde geçen kurultayımızda yapılan seçim sonucunda Cemal Alindri TDP Gençlik Forumu Başkanlığına seçildi.Bunun yanı sıra şubelerimizin tamamını kapsayacak şekilde TDP Gençlik Forumunun 29 kişilik merkez meclis seçimi de gerçekleşti.” denildi.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

“Türk Demokratik Partisinin şanlı tarihine yeni bir sayfa daha açmanın gururunu yaşamaktayız. Geleceğimizin teminatı genç kardeşlerimizin göstermiş oldukları ilgi ve yoğun katılım yarınlara daha umutlu bakmamıza vesile olmuştur.Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından kurultayımıza katılan siyasi parti temsilcileri ve gönderilen kutlama mesajları Türk Demokratik Partisinin siyasi sahnedeki ağırlığını ve önemini bir kez daha tescil etmiştir.Gerçekleşen seçimin partimize, milletimize ve devletimize hayırlara vesile olmasını dileriz.”

Read Previous

Sırbistan’da Ukrayna’ya destek gösterisi düzenlendi

Read Next

Yunanistan, Rus petrolünün ana taşıyıcısı haline geldi