Süleyman Baki: “Bursa ve Türkiye’den yatırımcıların gelmesi önemli”

30 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen Rumelisiad Bursa 4.Balkan Ekonomi Zirvesi’nde Çayır Belediyesini temsilen selamlama konuşmasını Başkan Vekili Doç.Dr. Süleyman Baki gerçekleştirdi.

Başkan Yardımcısı Süleyman Baki, Ekonomi Zirvesi’nde yaptığı konuşmada başta Çayır Belediyesi’ne olmak üzere Bursa ve Türkiye’den yatırımcıların gelmesinin önemli olduğunu ve bu konuda davet yaptıklarını belirtti.

IMG_0564

Zirvenin açılış konuşmasını yapan RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer, hedeflerinin Balkan ülkelerine yapılan ihracatın 50 milyar dolara çıkarılması olduğunu söyledi.

Ayrıca RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer konuşmasında şunları da dile getirdi: Biz balkanlar için ülkemiz ve Bursa için varız. Doğduğumuz topraklara ne kadar saygıyla bağlıysak, doyduğumuz yere de ondan daha fazla bağlıyız.

Zirvede kıymetli katılımcılar arasında Kosova Başbakan Yardımcısı sn.Edita Tairi, T.C.Başbakanlık Dış İlişkiler Başkanı Dr.Gürsel Dönmez, Rumelisiad Başkanı Erol Kılıkçıer, Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yrd. Bayram Vardar da vardı.

Read Previous

“Kardelen Çocuk Kulübü” eğitim kurslarının kapanış programına yoğun ilgi

Read Next

Medeniyet ülkesi Fransa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *