SOS Çocuk Köyü’nde bayram kutlaması

Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te faaliyet gösteren SOS Çocuk Esirgeme Kurumu’nda bir grup gönüllü tarafından Ramazan Bayramı kutlaması gerçekleştirildi.

Gönüllülerden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“23 Nisan Pazar günü “Bir çocuk bir tebessüm” sloganıyla Gönüllü Ekibimizle SOS Çocuk Köyünde çifte Bayram yaşadık, yaşatmaya çalıştık.

Bayramların birleştirici, paylaşıcı yönünü göz önünde bulundurarak bugün ordaki çocuklarla doyasıya bir gün geçirdik. Dinlerde hediyeleşmenin önemine binaen hediyeleştik, destekçilerimizin katkılarıyla birbirinden güzel ikramlar dağıttık, palyaçomuz sayesinde de eğlenceli zaman geçirdik.

Bu organizasyonu gerçekleştirmemizde bize sonsuz desteklerini esirgemeyen SOS Müdiresi Sayın Yuliyana Gapo Hanımefendiye, SOS Çocuk Köyü İdarecisi Aleksandra İvanoska ve tüm personeline teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca özverili çalışmalarıyla başarılı faaliyetlere imza atmamıza vesile olan hepsi birbirinden değerli gönüllü ekibimize ve bizlere her türlü desteği sunan ismini zikretmemizi istemeyen herkese sonsuz teşekkürler.”

Read Previous

Akaryakıt fiyatlarına indirim

Read Next

Prof. Dr. Erkan Göksu tarafından “Geleneksel Türk Okçuluğu ve Kültürel Miras” adlı konferans düzenlendi