Ağustos 2020’den bu yana, Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası’nın geniş ailesine Sofya’dan 8, Şumen’den 2, Burgas’dan 2 şirket, Ruse şehrinden de bir avukat katıldı. 2020 yılının başından 2021 şubat ayının sonuna kadar toplam 21 şirket yeni üye oldu.

Dünyanın dört bir yanından spor branşları arasında tercih edilen Siven spor ekipmanları markası ile tanınan GBİ EOOD şirketi, BULTİŞAD’ın yeni üyesidir. Şirket turizm, inşaat ve hizmet gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir.

Geçtiğimiz yıl, herkesçe bilinen Telenor Bulgaria EAD şirketi de BULTİŞAD’a katıldı.

Şumen şehrinde en tanınmış inşaat şirketlerinden biri olan Kras Bi Val OOD de artık BULTİŞAD üyesi. Merkezi Novi Pazar şehrinde bulunan Rulen OOD hem yurtdışı hem de yurtiçi inorganik kimyasal ürün, nadir toprak metal ve oksitleri toptancılığında uzman bir şirkettir.

Sofya’da yerleşik ETS Elektromehanik OOD şirketi, åndüstriyel kurulumlara yönelik her türlü mekanik, elektrik ve otomasyon işleri, klima ve yangın sistemleri üzerine projelendirme ve kurulum işleri ile uğraşmaktadır.

Colonnade İnsurance S.A. Bulgaria, Bulgaristan pazarında finansal istikrar konusunda A.M. Best Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu tarafından verilen A derecesine (EXCELLENT) sahip olan az sayıda sigorta şirketlerinden biridir.

ULTİŞAD’a Tsvetkova & Partners Hukuk Bürosu ve Ruse’den Avukat Meral Behanova katıldılar.

Sofya’dan Sun Spree Holidays EOOD, iş seyahati programları oluşturma ve yönetme, her türlü etkinlik organizasyonu, tüm havayolu şirketlerinden uçak bileti temin etme gibi hizmetler sunuyor.

Mix Gas Group OOD, Bulgaristan genelinde doğal gaz ticareti piyasasında lider konumunda olan bir şirkettir.

Talar Foods şirketi ve sahip olduğuğ Kenar salata markası ülkemizin gıda sektöründe liderlerinden biridir.

Burgas’da yerleşik Alex Energy OOD, tercüme ve tasdik işlemleri, hukuk ve ikamet konularında hizmet gibi işlerde uzman bir şirkettir.

En yeni üyelerden biri olan Stoyanovi 2019 EOOD şirketi, kendilerine ait gayrimenkul yönetimi, yiyecek ve içecek ticareti alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kircaalihaber

Önceki Haber

Recep Tayyip Erdoğan yeniden AK Parti Genel Başkanı seçildi

Sonraki Haber

Kosova’da vaka sayısı 84 bin 498’e yükseldi