Kuzey Makedonya’da 17 Ekim’de düzenlenecek yerel seçimler kapsamında iktidar partisi SDSM ve koalisyonu seçim kampanyasına Ustrumca’da devam etti.

SDSM Genel Başkanı ve Başbakan Zoran Zaev, doğum yeri olan Ustrumca’daki mitingde yaptığı konuşmada, “Sadece her gün daha iyisini yapanlar ve daha iyi çalışanlar, doğru ve net bir yüzle ‘En İyiyi’ vaat edebilirler.” dedi.

Ustrumca ve civarında gerçekleştirilen projeler hakkında bilgiler veren Zaev, “Ustrumca Belediyesi gözle görülür bir ekonomik ilerleme kaydediyor ve En İyisi geliyor dediğimizde, Ustrumca’nın gençlerin merkezi olarak gelişmesine odaklanmayı kastediyoruz. Bunu, yeni işletmeler ve yeni işler için fırsatlar olarak genç girişimciliğin ve yeni kurulan şirketlere desteğin geliştirilmesi izleyecek.” ifadelerini kullandı.

Mevcut sanayi bölgelerini yerli ve yabancı yatırımcılarla genişleteceklerini kaydeden Zaev, Ustrumca Belediyesi’nin en modern köylere sahip olacağını söyledi.

Ana muhalefet lideri Mickoski’ye yüklenen Zaev, “Mickoski geçmişe dönmemizi istiyor çünkü bu onun geleceği.” diye konuştu.

Önceki Haber

Mickoski: Bu seçimler ülkemizin hangi yönde devam edeceğinin kararlaştırıldığı seçimler olacak

Sonraki Haber

Bölgenin en israfçı ülkesi Karadağ