Kuzey Makedonya’da 17 Ekim’de düzenlenecek yerel seçimler kapsamında iktidar partisi SDSM ve “Belediyem için En İyisi” koalisyonu seçim kampanyasına Kruşevo’da sürdürdü.

SDSM Genel Başkanı ve Başbakan Zoran Zaev, Kruşevo’daki mitingde yaptığı konuşmada, iktidarları döneminde Kruşevo ve civar yolların yeniden yapıldığını söyledi.

Yaz aylarında Kruşevo’daki suyun düşük basınç sorununu aşacak yeni bir su temin sistemi kurulacağını duyuran Zaev, projenin üzerinde çalışıldığını, çevre izinlerinin alındığını ve bu sorunun çözüleceğinin sözünü verdi.

Kruşevo’nun diğer şehir ve yerleşim yerleriyle daha iyi bağlantı kurması için yolların yeniden yapılmasına devam edeceklerini kaydeden Zaev, yıl boyunca altyapıyı iyileştirmek ve turist çekmek anlamına gelen her projeye yatırım yapacaklarını sözlerine ekledi.

SDSM ve koalisyon belediye başkan adayı Tome Hristoski de katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, 17 Ekim ve 12 sayısının kalkınma, büyüme, projeler, çözümler ve başarıları simgeleyen semboller olduğunu söyledi.

Önceki Haber

VMRO DPMNE seçim kampanyasına Novo Selo’da devam etti

Sonraki Haber

K. Makedonya, Almanya’yı ağırlıyor