RUTEV heyetinden ADEKSAM’a ziyaret

Uluslararası İftar Programı vesilesiyle Kuzey Makedonya’da bulunan Rumeli Türkleri Vakfı (RUTEV) yöneticileri ve üyeleri Abdülhakim Hikmet Doğan Kültür Sanat Merkezi’ni (ADEKSAM) ziyaret etti.

RUTEV’den ziyaretle ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kuzey Makedonya’da ikinci gün Gostivar’da bulunan “ABDÜLHAKİM HİKMET DOĞAN EĞİTİM KÜLTÜR ve SANAT MERKEZ’ini (ADEKSAM) ziyaret ettik. Ziyaret programı nezih bir ortamda gerçekleşti.Rumeli Türkleri Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Melek Aras, Rumeli Türkleri Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rafet Reşadiyeli, Rumeli Türkleri Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Kemal Baltepe, Rumeli Türkleri Vakfı Başkan Yardımcıları Atilla Baykal, Fuat Dönmez, Selahattin Yeniyol ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve Üsküp Derneği Başkanı Naim Aras ve Üsküp Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı programda hasret giderildi.

Rumeli Türkleri Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Melek Aras “ADEKSAN’ a kuruluşundan bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum ve güzel hizmetlerin başarılı bir şekilde devam etmesini temenni ediyor, saygılarımızı sunuyorum” dedi.

Read Previous

Novak Djokovic bu yılki ilk finaline Sırbistan Açık’ta çıkacak

Read Next

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile görüştü