Ramstore’dan “Ramazan Kampanyası”

Ramstore Makedonya, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayını  dolu dolu ve çok ekonomik fiyatlı özel kampanyalarla  karşılayacak.

Ramazanın bereketini sofralara taşıyacak, ihtiyaca yönelik bol çeşitler ile sunulan özel fiyatlı Ramazan Kolileri aile bütçesine katkı sağlayacak.

Ramstore,  her yıl Ramazana özel hazırlanan zengin içerikli indirim kampanyaları ve kazandıran fırsatlarla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Tüketicinin Ramazan ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanan Ramazan özel indirim kataloğumuz, yüzlerce üründe Ramazan bereketini evlere taşıyacak. Taklit edilemeyen puan kampanyamız da bir çok üründe müşterilerimize ek katkılar sağlamaya devam edecek.

Diğer taraftan özel olarak hazırlanan Ramazan kolileri, Ramazan ihtiyaçlarını tek pakette toplayarak müşterilere ürün satın almada kolaylık sağlayacak.

13 ve 19 üründen  oluşan Ramazan kolileri, 4 kişilik bir ailenin iftar sofrası için undan pirince, kahveden şekere, ayçiçek yağından, hazır çorba ve makarnaya kadar birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde hazirlandı. İki farklı çeşit Ramazan kolileri 300 ve 500  Denar’dan satılacak. Tüketiciye tasarruf sağlayacak ve aile bütçesine katkıda bulunacak Ramazan kolisi ile bereketli sahurlar ve iftarlar müşterilerimizi bekliyor.

Yardımlaşmanın arttığı bu özel günlerde, ihtiyaç sahiplerine de kolaylıkla götürülebilecek bu Ramazan kolilerinin yanı sıra, istenildiği takdirde her türlü yardım ve iaşe için de özel kolilerde hesaplı ve avantajlı fiyatlarla müşterilerimizin taleplerine yönelik kolilerde hazırlanabilmektedir.

Bu vesile ile Ramstore Makedonya ailesi olarak tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Read Previous

Büyük Çamlıca Camisi açıldı

Read Next

Saraybosna’da “Ankara Kültür Günleri” düzenlendi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *