Ramstore Makedonya, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayını  dolu dolu ve çok ekonomik fiyatlı özel kampanyalarla  karşılayacak. Ramazanın bereketini sofralara taşıyacak, ihtiyaca yönelik bol çeşitler ile sunulan özel fiyatlı Ramazan Kolileri aile bütçesine katkı sağlayacak.

Ramstore, her yıl Ramazana özel hazırlanan zengin içerikli indirim kampanyaları ve kazandıran fırsatlarla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Tüketicinin Ramazan ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanan Ramazan özel indirim kataloğu, yüzlerce üründe Ramazan bereketini evlere taşıyacak. Puan kampanyası da bir çok üründe müşterilerilere ek katkılar sağlamaya devam edecek.

http://ramstore.com.mk/?p=8775

Diğer taraftan özel olarak hazırlanan Ramazan kolileri, Ramazan ihtiyaçlarını tek pakette toplayarak müşterilere ürün satın almada kolaylık ve zaman tasarrufu Ramstore tarafından sağlanacak.

25, 15 ve 11  üründen  oluşan Ramazan kolileri, 6 kişilik bir ailenin iftar sofrası için undan pirince, kahveden şekere, ayçiçek yağından, hazır çorba, makarna ve  kişisel hijyen malzemelerine kadar birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde hazırlandı. Üç farklı çeşit Ramazan kolileri 350, 500 ve 1500  Denar’dan satılacak. Ramstore, tüketiciye tasarruf sağlayacak ve aile bütçesine katkıda bulunacak Ramazan kolisi ile bereketli sahurlar ve iftarlar müşterileri beklediğni bildiriyor.

Bu vesile ile Ramstore Makedonya ailesi otüm İslam aleminin Ramazan ayını kutluyarak, hayırlara vesile olmasını dilemektedir.

Önceki Haber

K. Makedonya’da bugün 28 yeni vaka 42 iyileşen

Sonraki Haber

Kuzey Makedonya’dan 270 Türk vatandaşı yurda götürüldü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 − 15 =